KULTURNÍ OKÉNKO #22

1/07/2018

Máme tu nový rok a začátek ledna, určitě bude nějaké volno a ideální čas podívat se na něco nového, přečíst něco a nebo poslechnout. Jak jsem psala v minulém článku tak jsem si dala menší předsevzetí a to že budu více číst tak uvidíme zda se povede. Spíš vůbec nemám skoro žádné tipy co přečíst tak klidně budu za nějaké tipy ráda. A teď tu jsem s kulturním okénkem!

Momentálně se kurýruji, jelikož jsem chytila nějakého bacila ale dávám se do pořádku. Mám aspoň čas třeba plánovat trip do Holandska nebo třeba nakupovat on-line. Dnes to dopadlo tak že jsem si pořídila křivák na jaro a cestovní tašku s kufrem, jupí! Tak teď už na tipy.
Případ Sloane - politické drama ve kterém Jessica naprosto exceluje a zatím z toho co jsem s ní viděla tak tahle role jí sedla, ale co se budeme povídat je to skvělá herečka. Tento film vypráví o tom jak to chodí když se jede politická kampaň a je vskutku zajímavé to sledovat. Doporučuji!
Hora Mezi Námi - dva cizince spojí stejná situace a to že jim zruší let a potřebují se dostat co nejdříve na dané místo. Najdou si jiný let ale co se nestane a to že letadlo spadne v horách. Dvojici jde o přežití a je to zajímavé sledovat, navíc oba herci to hrají výborně! 
To The Bone - tento film jsem měla na listě již nějakou dobu, viděla jsem trailer a hned mě to zaujalo. Lily je mi sympatická a tak jsem si řekla že se na to mrknu. Její postava trpí anorexií a je tam vidět její průběh a je to zajímavý sledovat z pohledu někoho kdo tím trpí. Rozhodně tento film doporučuji!
Better Watch Out - tak sice máme po Vánocích ale tak dáme film ve kterém tyto svátky. Rozhodně se to tam netočí ohledně vánoc ale o tom že 12 letý kluk má chůvu a dál už nemůžu prozradit. Je to komedie a zároveň horor, doporučuji nekoukat na trailer abyste si nezkazili zážitek. 
Westworld - tak na tento seriál jsem se připravovala již přes rok, nadešel čas až teď. Zase po nějaké době výborný seriál který stojí za to! Futuristický zábavný park obývaný robotickými bytostmi kdy pomalu nevíte zda je to člověk nebo ne. Zajímavé sci-fi thriller a je to zase podle mě něco nového. Aktuálně je první řada která má 10 dílů a bude tento rok další a jsem velmi zvědavá na další příběhy. 
Ready Player One - tato knížka je pojem sám o sobě, měla jsem ji půjčenou celou věčnost a nakonec jsem ji stihla přečíst za dva dny.Jak jsem se do ní začetla tak jsem nemohla přestat jak napínavý to bylo. Kdybych to měla popsat tak řekněme že je to skoro o VR ve kterém se hraje hra a honba za tím kdo vyhraje! Na konči března bude i film a to jsem hodně zvědavá jak to bude zpracované. Jelikož ten svět v knížce je hodně povedený tak uvidíme jak bude vizuálně a jak se s tím poperou. Kdo má rád hry, sci-fi tak tohle musí přečíst! 
Børns - dostala jsem na něj tip vloni a od té doby ho poslouchám, je úplně boží! Je to takový indie popík který je svěží a příjemně se poslouchá, dodává energii! Zkuste si ho poslechnout, jelikož když jsem ho slyšela poprvé tak jsem poslechla celé album které je super!
Zaujalo Vás něco z tipů? Dejte mi vědět i Vy jaké máte tipy.
Zatím se mějte krásně!

Podobné články

4 komentářů

  1. Hora medz nami je skvelý,najskôr somho strašne nechcela pozerať, ale dala som sa prehovoriť :) a dnes večer sa chystám na Better watch out ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥