7.NAROZENINY BLOGU a co se vše děje...

2/23/2018

Dnes je to přesně sedm let, co jsem založila blog, páni neskutečně to letí. 
Za tu dobu jsem zažila spoustu věcí, zážitků, vztahů, rozchodů, nové práce, přátelé, radosti, zklamání a spoustu dalšího. Dá se říct že blog byl vždy u toho, ať se dělo co se dělo tak to tu fungovalo. Je to již několik měsíců co na blogu pracuji jen když mám náladu a čas. Od posledního článku je to již měsíc, teda dost to uteklo. 

Za ten měsíc co tu bylo pusto, dost věcí se u mě změnilo. Ještě na začátku ledna jsem psala tak jsem šťastná a jak je všechno boží, což bylo. V tu dobu jsem to tak cítila a doufala jsem že to tak bude aspoň nějakou dobu, ale nevyšlo pár věcí. Život se s námi nemazlí, i když každý je svého štěstí strůjce a za většinu věci stejně máme zodpovědnost jen my. Je vlastně dost těžké o tom psát, ale něco o tom napíšu. Zkrátka mám pocit jako když se vše sype a moje imunita na tom není moc dobře. Snažím se dát dohromady ale jde to a bude líp, věřím tomu a to je hlavní! Na jednu stranu těžké chvíle Vám dávají lekce a sebereflexi, postaví Vás zase na nohy a máte pak větší sílu cokoliv řešit.
Navíc akorát jak to píšu tak se vše v dobré obrací takže nakonec to zlé je pro něco dobré.

Takže žádné fňukání a vzhůru lepším zítřkům! Dnes jsem začala tím že jsem si koupila letenky na jeden trip, jupí!

Mějte se krásně a zase někdy příště!

Podobné články

5 komentářů

 1. mrzí ma, že máš ťažké obdobie, ale po ňom zákonite musí prísť to dobré, tak držím palce, nech je to čo najskôr :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za komentář! :) Přesně tak, teď bude jedině vše zase lepší. :)

   Vymazat
 2. Andy, někdy si pro nás život připraví spoustu nesnází a trápení, ale věř, že je to všechno k něčemu dobré :) Zase se posuneš dál, staré dveře se zavřou a nové otevřou. Hlavně zůstat pozitivní, držím Ti palce, ať je to už jen lepší <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za komentář! <3 Máš naprostou pravdu.

   Vymazat
 3. Andy, mrzí mě, že se Ti v tuto chvíli nedaří, ale věř lepším zítřkům.
  Také pro mě Nový rok nezačal nejlépe a za dva měsíce jsem dostala tolik ran do zad, že si jen říkám, co jsem udělala tak špatného, že přišlo takové období. Přesně tak se teď cítím.
  Ale snažím se věřit, že zase bude líp, a jak píšeš, zákopy a pády na zem nás zase co nevidět postaví a ponaučí do dalších, lepších dnů.
  Držím palce a hodně štěstí <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥