MINI ROCKIE - ALEXANDER WANG

3/18/2018

Dnes bych se chtěla tak trošku podělit o moji materiální radost kterou jsem si nedávno udělala. Je to pár let zpět když jsem někde zahlédla kabelku Rockie od Alexander Wang, v tu chvíli jsem se do ní zamilovala. Za těch pár let se mi každou chvíli líbila jiná kabelka ale Rockie stále panovala na mém seznamu na prvním místě. Obecně se mi líbí tvorba Alexandera Wanga. kdybych měla neomezený budget tak jdu do více kousků. 

Jednoho dne jsem začala více uvažovat nad tím že bych si už měla pořídit svoji vysněnou kabelku. Jeden čas mi to přišlo docela povrchní mít takhle dražší kabelku, jenže já jsem si několikrát ročně koupila třeba několik levnějších kabelek které tak dlouho nedrží jak bych si představovala. Potřebovala jsem už zkrátka něco co se hned nerozpadne a bude mít výdrž. Na konci roku 2017 jsem si řekla že v příštím roce půjdu do Rockie, jenže v poslední době nosím menší kabelky a velké nemusím. Když jsem uviděla Mini Rockie tak to byla jasná volba a láska na první pohled! Je poměrně dost malá ale zásadní věci se do ní vejdou. Byla jsem mile překvapena že se tam vejde i můj Canon, jupíjej! Takže momentálně nosím jen ji a jsem z ní nadšená! Kolegové říkají že jí prý můžu použít v sebeobraně jak má dole hroty tak snad to nebudu muset použít. 
Jaká je Vaše vysněná kabelka? Máte v plánu nějakou pořídit nebo je to pro Vás zbytečná investice? Podělte se o názory, zajímá mě to. 

Podobné články

3 komentářů

  1. krásna :) ja mám vysnívaných až príliš veľa :D ale bohužiaľ, zatiaľ som sa dobre nevydala a vlastné peniaze mi je ľúto na kabelku obetovať :D

    My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

    OdpovědětVymazat
  2. Já si chci ted na jaře koupit Longchamp LePliage a moc se mi libi kabelky od Rebeccy Minkoff, Marca Jacobse i Alexandra Wanga.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥