TRIP: Alicante

3/10/2018

Rozhodla jsem se že letos budu více cestovat a když se naskytne dobrá příležitost tak že se jí chytnu! Pár dní zpět jsem takhle koukala na instagram a najednou jsem tam viděla insta workshop v Alicante který pořádá Lucka. Trvalo jen pár minut než jsem se rozhodla že do toho jdu a o pár hodin později - koupené letenky! Viděla jsem že Lucka dělá workshopy a podle referencí stojí za to, neváhala jsem a těším se na to dobrodružství!

Nikdy jsem nebyla nějak cestovní typ, vlastně pořádně jsem nikde moc nebyla a to je přesně co chci napravit. Člověk je většinu dne v práci a není nějak nebyl ani čas. Jenže je to již nějakou dobu co se to zlomilo a já chci vidět více a zažít více zážitků. Zatím se nedá říct že by se to letos nějak splnilo jelikož mám každou chvíli nějakou virózu/chřipku, povím Vám je to fakt otrava!  Snažím si aspoň plnit jiné věci a život si zpříjemňovat. Koupila jsem si vysněnou kabelku, kterou Vám brzy ukážu a nebo právě tímto tripem. Ve Španělsku jsem nikdy nebyla, láká mě ještě hodně Barcelona takže to někdy jindy. Neumím ani slova španělsky takže by se to chtělo naučit pár frází abych něco věděla. Španělsko mě láká a cítím z něj teplo ( tak ještě aby ne  :D ) a jsem zvědavá na jejich kulturu, doufám  že něco z toho za těch pár dní poznám.
Hlavní cíl je samozřejmě fotit a na to se nejvíc těším!
Otázka na Vás - máte tip co v Alicante nevynechat a zažít? Nebo tipy pro nezkušeného cestovatele?
A ještě, máte tip něco na zlepšení imunity? Prosím!

Podobné články

2 komentářů

  1. nádherné fotky! :) taky bych letos chtěla hodně cestovat, nejvíc mě láká Krakov, Budapešť, cokoliv v Itálii nebo Barcelona, přesně jak říkáš ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak to máme stejně, napsala jsi města které chci taky vidět. :) Tak se nám určitě zadaří. :)

      Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥