Toulky Hradcem...

4/22/2018

Zítra mám před sebou svůj první let letadlem, upřímně mám z toho dost velkou úzkost a jsem docela poseroutka ( obdiv pro všechny v mém okolí kdo poslouchal mé kecy o tom). Dnes jsem si dala za úkol se nějak uklidnit, takže včera jsem byla na noise koncertu a probudila se s kocovinou, následovala dobrá káva s obědem. Pak jsem si řekla že by to chtělo se třeba začít balit věci na odlet, ale zatím odloženo, zítra je taky čas. Zbožňuji jak je na jaře vše rozkvetlé, je to krása! Místo toho jsem se šla sama projít a fotit, je to věc která mě vždy uklidní, proto se článek jmenuje -  Toulky Hradcem, jelikož jsem se tak toulala a můžete omrknout mé momentky.. Skoro uvažuji na tohle téma udělat novou rubriku, přece jen když mě to uklidňuje tak bych to měla dělat častěji. Co na to říkáte?   

Jinak při té procházky mě přepadla žízeň tak jsem šla do nejbližšího obchodu a narazila na boží pantofle! Tak snad je rovnou v Alicante využiji a hlavně doufám že z nich nebudu mít puchýře ( je zázrak když z nových bot nemám puchýře ). O nakupování je to se mnou těžké, měla bych udělat nějaký NEW IN jelikož pár věcí nových mám a pro někoho to budou třeba i tipy. 

Baví Vás takové články? Vzpomněla jsem si totiž i u toho že takhle jsem přesně začínala blogovat, přidávala jsem podobné články. Dejte mi vědět!

Ozvu se Vám brzy a to budou toulky ze Španělka, adiós!

Podobné články

2 komentářů

  1. veľmi pekné zábery, určite by to bol dobrý nápad s celou rubrikou ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥